Jak neztratit chuť hledat novou práci

Jste nezaměstnaná a pomalu přicházíte o naději, iluze a energii? Nevzdávejte se, jste přece ŽENA! Řekněme si, že tento čas, který máte dnes k dispozici, je právě teď určen pouze pro vás.
Proto, abyste se trochu hýčkali, odpočinuli si, četli knihy, procházeli se, sportovali a starali se o sebe. Na druhou stranu je to čas, který lze zabrat vašemu sebeovládání. Pokud ale tento boj vyhrajete, budete na sebe hrdá a ztratíte strach. Dejte si týden na absolutní odpočinek, věnujte se sobě bez výčitek, naberte energii, nadechněte se a jakmile skončí, nastavte si vojenský režim.

Každý den vstávejte ráno v určitou hodinu, jdete přece do zaměstnání. Vaším zaměstnáním je najít si zaměstnání! Jakýmkoli způsobem, nejméně dvě hodiny, hledejte práci. Noviny, internet, nebojte se telefonovat – vyžádejte si povolení o zaslání vašeho životopisu. Běhejte, oslovujte známé, prostě něco proto dělejte. Cokoli! A dělejte to každý den. Představujte si vaše ideální zaměstnání – vysněte si jej do detailu a tuto vizi obnovujte v sobě každý den. Pomáhejte jiným, i bez nároku na odměnu. Zkuste to. Netravte čas u televize. Ta vás jen negativně naladí. Sama sobě jste lepší společností.

Hledáte práci? Jaké máte pocity? Co jste proto udělali? Hledali jste a našli jste si práci? Jak? Poraďte i ostatním ženám. Nenáviděli jste svoji předchozí práci a mysleli jste na nové zaměstnání, až si vás našlo?

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram