Dřevěný motýlek je krásným detailem k obleku každého muže i kloučka

Nejde si nevšimnout, že se stále více z nás rozhoduje pro koupi dřevěných motýlků. Důvodu, proč tomu tak je, je mnoho. Určitě hraje roli jejich zajímavý vzhled, přírodní materiál, trvanlivost, bezúdržbovost, snadné skladování, nekrčivost, možnost sladění s jakoukoli barvou košile i obleku… Kde koupit kvalitní české dřevěné motýlky pro táty i syny a všechny muže, kteří chtějí být IN?

Dřevěné motýlky vysoké kvality

Dřevěné motýlky vyrobené v České republice najdete na webových stránkách Amadea.cz. Vybírat můžete z různých odstínů hnědé barvy, modely více či méně vyřezávané, mohou být zdobeny geometrickými motivy, přírodními motivy, abstraktně, s ornamenty, ale také třeba s hnědou stuhou, která dřevěný motýlek k obleku oživí a svým způsobem i zjemní. Možností je velmi mnoho.

Zpravidla se jedná o dřevěné motýlky ve velikosti 11 cm. Jsou vyráběny z dubového dřeva s moderním potištěným vzorem nebo vyřezáváním či jiným typem zdobení. Na krku drží dřevěný motýlek díky pružnému černému pásku se zapínáním, který dovoluje snadné nasazení. Obvod krku je nastavitelný od 41 do 55 cm. Dřevěná část má rozměr 11 x 5 cm. Motýlky bývají ošetřeny voskem pro zvýraznění přirozené krásy dřeva. 

K jaké příležitosti se dřevěné motýlky hodí?

Tak, jako i dřevěné šperky, můžete nosit dřevěné motýlky k mnoha příležitostem. Jde hlavně o svatby, rodinné oslavy, nejrůznější párty, jednoduše všude tam, kde nemusíte působit dokonale formálně. Dřevěný motýlek působí mladistvě, dodá vzhledu odlehčení, ukáže, že máte smysl pro humor, nebojíte se vyčnívat… 

Dřevěné módní doplňky z Čech

Kvalitní a velmi hezké dřevěné motýlky, ale také dřevěné módní doplňky, jako třeba dřevěné kabelky, dřevěné šperky pro děti a jiné, nabízí e-shop Amadea.cz. Dokonce zde najdete i dřevěné betlémy, dekorace do bytů a domů, dřevěné bedýnky, dřevěné truhlíky, dřevěné nádobí a mnohé jiné. 

Máte-li rádi dřevo, určitě si vyberte kousky, které budou zdobit vás i váš domov.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram