Dětské jednorázové plenky vás potěší svou cenou i kvalitou

Hledáte dětské jednorázové plenky, na které budete naprosté spolehnutí? Pokud máte špatnou zkušenost s drahými jednorázovými plenkami, které se po pár vyčůráních dítkem protrhnou, nebo nevydrží celonoční „nálož“ a uprostřed noci musíte miminko převlékat, určitě vyzkoušejte Dada plenky 1 nebo jinou velikost dle váhy vašeho „drobečka“.

Levné plenky Dada vás nezruinují

Pokud se rozhodnete používat jednorázové dětské pleny, můžete se velmi rychle setkat s nemilou zkušeností, kterou nebudete čekat. U některých plen gumičky kolem stehýnek dítka nedrží dobře, a tak snadno dojde k „pročůrání“. Anebo mají málo savé náplně, a tak je plenka velmi rychle plná a prosakuje. Někdy se stává, že výrobce použije nekvalitní materiály a plenka se při pohybu dítka protrhne, její obsah se rozdrolí, kde se dá. Nehod mnoha typů je mnoho. A jestliže dáme za plenku např. 6 Kč, taková zkušenost nás dovede i naštvat. 

Vyzkoušet ale můžete Dada extra soft 4 nebo jinou velikost dle váhy vašeho dítka. Uvidíte, že budete spokojení a zařadíte se mezi mnoho spokojených rodičů, kteří už levné a kvalitní plenky nehledají, protože našli. Tohle konkrétní balení je právě teď na kupplenky.cz k dostání za 169 Kč, přičemž v balení najdete 50 plenek. Velikost 4 je určena pro děti s váhou od 7 – 16 kg.

Plenky Dada se primárně vyrábí pro polský trh. Ovšem naše maminky si je natolik oblíbily, že jsou velmi známé i tady u nás. Jsou na dotek příjemné, potěší vás i jejich vzhled a především oceníte jejich výbornou funkčnost. 

Naučte děti používat nočník nebo toaletu

Pro větší děti můžete koupit Dada pants, což jsou dětské natahovací plenkové kalhoty. Vyrábí se ve třech velikostech, až do vel. 16+ kg.

Podívejte se na kompletní nabídku zboží společnosti Dada, která zahrnuje nejen jednorázové pleny. Vaše spokojenost je po všech stránkách předem zaručena. Uvidíte.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram