Máte home office? Poradíme vám jak zvládnout práci z domova

Mnohé z vás právě teď pracujete z domova. Zatímco mnohé ženy takovou možnost vítají, jiné ji proklínají. Máte-li home office, poradíme vám, jak zvládnout práci z domova.
Dávejte si budík ve stejný čas

Aby se vám podařilo zvládnout home office, je nutné dávat si každý pracovní den budík ve stejnou dobu. Nastavte si budík tak, abyste si ráno stihli připravit kávu z kvalitního kávovaru, například z luxusního kávovaru Miele, a abyste si stihli připravit chutnou snídani.

Pokud máte svůj pracovní čas začínat například v 8:00, budík v 7:00 je ideální. Připravíte si kávu, snídani, stihnete se najíst, udělat hygienu a zároveň se probrat ze spánku. Domácí prostředí nás láká být déle v posteli, ale už ze začátku je třeba stanovit si režim a držet se ho během práce na home office. Uvidíte, že si velmi rychle zvyknete a ranní vstávání vám nebude dělat problém.

Pohodlné sezení

Chcete-li zvládat práci za PC v domácím prostředí, doporučujeme vám zainvestovat do pohodlného sezení. Ergonomická kancelářská židle se využije i po skončení home officu. Takové židle vám pomáhají chránit zdraví páteře, krku a rukou. Problémy s křížemi, karpálním tunelem as krční páteří trápí mnohé Slováky.

Pokud nemáte doma pohodlné sezení, objednejte si novou ergonomickou kancelářskou židli.

Zápisník a diář po ruce

Abyste při práci nezapomněli na nic, nezapomínejte na kancelářský stůl dát i zápisník a diář. Zapisování úkolů je velmi důležité, i když se nacházíte doma. Může se stát, že během toho, co odběhnete vyložit sušičku či zahřát oběd, zapomenete, co jste předtím řešili. Takové zapisování vám výrazně usnadní práci.

Běžným činnostem, jako vaření či praní prádla se nevyhnete. Šikovným pomocníkem, zejména u prádla, vám bude výkonnější sušička Miele, která vám prádlo šetrně vysuší.

Můžete si nad kancelářský stůl zavěsit malou korkovou tabuli, kde si budete připevňovat důležité termíny.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram