Dbejte na to, aby byly vaše reklamní materiály kvalitní. Jsou vaší vizitkou

Ještě stále se můžeme setkat se společnostmi, které nedbají na kvalitu a vzhled jejich reklamních materiálů. V takovém případě jde, ale často bohužel, dá se říct zbytečně investované peníze. Např. nekvalitní reklamní propisky se často rychle pokazí, rozpadnou, zaseknou. Anebo levné reklamní zapalovače disponují mini náplní a celkově nejsou spolehlivé, a tím, že se v rukou kuřáka hned pokazí, udělají spíš špatnou reklamu. Reklamní materiály a předměty jednoduše musí být kvalitní.

Efektivní propagace a reklama

Abyste si zajistili hezké, ale také správně navržené reklamní materiály, je důležité oslovit společnost, která této problematice výborně rozumí. Přece jen, tak, jako je dobré mít specialistu na oblast IT, finance nebo třeba personalistiku, i reklama si žádá své konkrétní erudované odborníky.

Oslovit můžete např. společnost ProKreativ, s.r.o. z Prahy 9. Jejich doménou je jak tvorba reklamních materiálů, tak velkoplošný tisk.

Denně zpracovávají grafické návrhy, navrhují a vytváří loga, logomanuály, výroční zprávy, vizitky, letáky, brožury, cedule a bannery, dokonce i firemní časopisy a katalogy. Poptávat zde můžete i velkoplošnou grafiku a tisk, polepy výloh nebo automobilů, výstavy a speciální projety na míru. Vše zajistí od zpracování návrhu až po finální vytvoření realizace.

Řekněte, co se vám líbí, co potřebujete

Na vaše přání si můžete vybrat vlastní formát, i to, zda bude použit ofsetový nebo křídlový papír, můžete využít nabídku laminace nebo expresní tisk.

Pokud jste u někoho viděli např. nezapomenutelnou vizitku, stačí ji nakreslit nebo detailně popsat a tady vám ji rádi vyrobí s ohledem na kvalitní podklad i precizní tisk. Díky vizitce vzbudíte u zákazníků zájem a také si vás snadněji zapamatují.

K nejčastějším a nejefektivnějším druhům reklamy patří letáky. Jejich výhodami jsou nižší ceny, variabilita formátů, mnoho druhů papírů i nejrůznější zpracování.

To vše a mnohé jiné na vás čeká na prokreativ.cz.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram